Op 15 juni spelen we ‘BACH!’ in de Redbadtsjerke in Jorwert. Voorlopig de laatste ‘BACH!’ in Friesland, dus mis hem niet!
Orgel: Simon Bouma, Cello/teksten: Judith Oost
Zondag 15 juni 2025, Redbadtsjerke Jorwert, Aanvang: 16.00 uur, Entree: 15,- euro. Kaartverkoop: vanaf 15:30 bij de kerk. Reserveren: cie.barrevoet@gmail.com
‘BACH!’ is een ontmoeting tussen twee instrumenten waarvoor de composities van Johann Sebastian Bach van onschatbare waarde zijn: de cello en het orgel. De beide instrumenten gaan met elkaar in dialoog. Er worden orgelkoralen gespeeld in een bewerking voor cello en orgel, delen uit de sonates voor gamba en klavichord, delen uit de solosuites voor cello en preludes, fuga’s en een fantasia voor orgel solo. Het verhaal dat vanuit deze werken ontstaat, laat de mens horen in al zijn kwetsbaarheid. Met verschillende, voor iedere luisteraar herkenbare, gemoedstoestanden.
VIERLUIK KLINKEND ERFGOED WAADHOEKE
Ondertussen zijn de voorbereidingen met de jeugd voor ‘O CIELO EN HET GEHEIM VAN DE DOLFIJN’ met de jongeren in volle gang. We hebben een dreamteam aan Barrevoet-jeugdspelers en samenwerkingspartners vanuit het dorp Menaam. Save the date: Zondag 7 september, 15.00 uur, Kerk van Menaam!
2026 MILONGE
Ook de voorbereidingen voor de activiteiten in 2026 lopen voorspoedig. We hebben verschillende plannen, waarover later meer, maar hierbij alvast een tipje van de sluier over de inhoud van de nieuwe voorstelling waarmee we op tour gaan:
MILONGE
Een kleine grote tango op liefde en dood. Een muzikaal verhaal dat begint bij het eind en eindigt bij het begin. Twee mensen en een gesloten ruimte. Grote harten, korte zinnen.
Dreiging binnen of buiten muren. Bestaan of niet bestaan. Gaan of blijven. Wat is waar. Wat is echt. De cello en het orgel dagen elkaar uit om, in een frame van lichtvoetige absurditeit, het antwoord te krijgen op existentiële vragen en zorgen. Tango’s, troostliedjes en stevige zielsmuziek wisselen elkaar af. Van Brel tot Piazzolla, van Bach tot Shostakovich.
Een warm en speels duet over onderhuidse angsten en de weergaloze kracht van liefde en muziek!
MEER INFORMATIE EN VOLGEN:
Meer foto’s, informatie en kijkjes achter de schermen zijn te vinden op onze socials.
Facebook: Barrevoet Instagram: Barrevoet (of door op de icoontjes op onze website te klikken)
Speeldata en inhoudelijke informatie over de optredens zijn te vinden op onze website: barrevoet.nl
Veel groetjes, ook namens de andere Barrevoet-betrokkenen,
Martin, Simon en Judith
Theater Compagnie Barrevoet
De Stoomboterfabriek
Grote Reed 8, 8821 LR, Kimswerd
06-50286723
Website: barrevoet.nl